Kurzy pre dospelých

Na našej lezeckej stene je počas návštevných hodín vždy prítomná služba ktorá vám ochotne poradí s lezeckými problémami. Služba vám vysvetlí ako to u nás funguje a môžete začať liezť.

Boulderingová inštruktáž

Ak by ste ale boli radšej, keby vás hneď od začiatku vzali za ruku a vysvetlili vám dopodrobna bezpečnosť a základnú techniku lezenia tak aby ste sa dostali hlbšie do veci. Tak potom si objednajte Boulderingovú inštruktáž!

Hodina so skúseným inštruktorom, ktorý vám na lezeckej stene pomôže so základmi tohto športu. Poradí vám ako s týmto športom začať, ako trénovať, ako sa zlepšovať. Naučí vás rôzne lezecké postoje a pohyby, ako využívať silu, vytrvalosť gravitáciu a pod., čo najlepšie a vo svoj prospech. Je vhodná aj pre rodičov s deťmi alebo len pre deti.

Boulderingová inštruktáž zahŕňa časovo-neobmedzený vstup na lezeckú stenu, zapožičanie lezeckej obuvi + magnézia a 1 hodinu s inštruktorom.

Cena inštruktáže: 1 osoba – 25€ / 2 osoby – 25 € / 3 osoby – 30 € / 4 osoby – 35 € (Max. 4 osoby)

Min./max. počet účastníkov: 1/4
Trvanie kurzu: 1x 60 minút
Termín: Individuálne počas otváracích hodín

Na inštruktáž si treba dopredu rezervovať termín buď cez email :

  Brutalpovala@gmail.com

alebo tel. čísle : 0944 472 347


Osobný tréning

Bez ohľadu na to, aké ciele sledujete, vyškolený tréner si na vás nájde čas a bude individuálne reagovať na vaše priania a ciele. Verný heslu „Všetko je možné!“. 

Na mieru šitý, exkluzívny tréning pre vašu úroveň – či už začiatočník, pokročilý alebo brutalista.

Cieľom osobného tréningu je urobiť prvé kroky na stene s individuálnou podporou trénera alebo cielene zlepšiť svoj vlastný lezecký výkon.

Obsah učenia si určujete sami, či už cielená technika, silové alebo koordinačné cvičenia alebo objektívne hodnotenie trénera – určíte si, aké sú vaše ciele a my vám ich pomôžeme dosiahnuť.

Min./max. počet účastníkov: 1/6
Trvanie kurzu: 1x 90minút
Termín:  Individuálne počas otváracích hodín

Osobné tréningy sú s licencovaným trénerom športového lezenia a majstrom Slovenska v boulderingu v roku 2020/19 Jakubom Švubom

Objednávať na tréning sa môžete na tel. čísle 0948 764 604