Lezecké tábory pre deti leto 2023

V letných mesiacoch sa na lezeckej stene Brutalka v Zvolene konali lezecké tábory! Viac ako 70 mladých nadšencov sa zapojilo do týchto úžasných táborov, ktoré boli určené pre začiatočníkov aj pokročilých.  

Počas tábora sa deti ponorili do fascinujúceho sveta lezenia. Zoznámili sa s rôznymi lezeckými technikami, niektorí sa v lezení zdokonalili, zahrali si rôzne lezecké hry a naučili sa užitočné uzly a slučky. Pohrali sa s vlastnou rovnováhou a spevnili svoje telá.  Spoznali lezecký materiál, ktorý je potrebný na skalách a dokonca si vyskúšali aj samotné lezenie v blízkej lezeckej oblasti Kalamárka. 

Organizátorom týchto zaujímavých táborov bol lezecký klub CCCBBB o.z. z Banskej Bystrice v spolupráci s lezeckou stenou BRUTALKA. Táto spolupráca umožnila deťom zažiť jedinečné a vzrušujúce lezecké dobrodružstvo. 

Vďaka podpore zo strany Banskobystrického samosprávneho kraja BBSK, ktoré poskytlo dotáciu v podobe nového lezeckého materiálu sme mohli zabezpečiť kvalitnejšiu výbavu a najmä zvýšiť bezpečnosť. Aj vďaka tomu mali deti na tábore dokonale vybavené prostriedky na lezenie a mohli sa venovať lezeniu s pocitom bezpečia.

Tieto lezecké tábory na stene Brutalka v Zvolene boli pre deti určite nezabudnuteľným zážitkom. Okrem toho, že si rozšírili svoje lezecké znalosti a zručnosti, vytvorili si nové priateľstvá a zažili skvelú atmosféru plnú vzrušenia, smiechu a radosti.

Ak aj Vaše dieťa túži po dobrodružstve vo výškach a chce sa naučiť liezť od skúsených profesionálov, prihláste ho na ďalší ročník táborov leto 2024. Budete prekvapení, aké úžasné skúsenosti a nové schopnosti si z týchto táborov odnesie!

Nechce sa Vám čakať do leta ? Je tu možnosť prihlásiť deti na lezecké krúžky už teraz.

Viac info :

 https://www.brutalka.sk/?page_id=377  Lezecké krúžky vo Zvolene

https://www.cccbbb.sk/brutal-povala/lezecke-kruzky/ Lezecké krúžky v Banskej Bystrici

Pripojte sa ku komunite malých dobrodruhov a poďte s nami objaviť čaro lezenia!